Dwarsligger Social Media Facebook Pinterest Twitter E-mail

Helen Fields

Helen Fields studeerde rechten en werkte daarna meer dan tien jaar als advocaat in Londen. Tegenwoordig runt ze samen met haar echtgenoot een filmproductiemaatschappij in Los Angeles, waar ze als scenarioschrijver en producer werkzaam is. Ze voelt zich het meest thuis in Schotland, waar de serie zich afspeelt. Fields vindt het heerlijk om thrillers te schrijven, ook vanwege haar ervaring als strafrechtadvocaat. Haar favoriete personage is Ava Turner. 

Boeken van Helen Fields

  • ISBN 9789049808082
    In Perfecte prooi van Helen Fields, het vervolg op Perfecte resten, gaan inspecteurs Luc Callanach en Ava Turner achter een moordenaar aan die zijn slachtoffers uitzoekt op basis van hun onschuld.
  • ISBN 9789049807627
    Perfecte resten van Helen Fields is het 1e deel van de Schotse thrillerserie Perfect remains. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder en Samuel Bjørk. De perfecte thriller.