Onder vrienden

Auteur: Amos Oz
<
>

Onder vrienden van Amos Oz speelt zich af in een kibboets in de jaren vijftig. Alles draait om gelijkheid, naastenliefde en saamhorigheid, maar de regels zijn streng en sommige inwoners vinden het leven in deze hechte gemeenschap benauwend. Amos Oz beschrijft de eenzamen, de mensen die zich minder goed kunnen aanpassen. Onder vrienden is een onvergetelijk portret van een tijdperk en het idee van een perfecte samenleving. Voor de lezers van David Grossman en Meir Shalev.

Over Amos Oz

Amos Oz (Jeruzalem, 1939) wordt wereldwijd gezien als een van de grootste hedendaagse schrijvers. Zijn autobiografische roman Een verhaal van liefde en duisternis werd een wereldwijde bestseller.

Lees meer >
12,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Laagste prijs op de nieuwste boeken
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
paperback
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789049804398
  • Publicatiedatum: 24-11-2015

Gratis verzending vanaf €19,95

Op werkdagen voor 21.00 besteld, volgende werkdag in huis (NL)

12,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Laagste prijs op de nieuwste boeken
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
  • AfterPay

Bekijk de inhoud van dit boek ➔

Onder vrienden van Amos Oz speelt zich af in een kibboets in de jaren vijftig. Alles draait om gelijkheid, naastenliefde en saamhorigheid, maar de regels zijn streng en sommige inwoners vinden het leven in deze hechte gemeenschap benauwend. Amos Oz beschrijft de eenzamen, de mensen die zich minder goed kunnen aanpassen. Onder vrienden is een onvergetelijk portret van een tijdperk en het idee van een perfecte samenleving. Voor de lezers van David Grossman en Meir Shalev.

Over Amos Oz

Amos Oz (Jeruzalem, 1939) wordt wereldwijd gezien als een van de grootste hedendaagse schrijvers. Zijn autobiografische roman Een verhaal van liefde en duisternis werd een wereldwijde bestseller.