Mea culpa

<
>
Mea culpa van Clare Mackintosh is een thriller voor de fans van SJ Watson, Nicci French, Sophie Hannah, Het meisje in de trein en Gone Girl De wereld van Jenna Gray stort in na een tragisch ongeluk. In de hoop alles achter zich te kunnen laten, verhuist ze naar een afgelegen plek in Wales. Maar haar angsten, verdriet en de herinneringen aan die vreselijke nacht achtervolgen haar. Inspecteur Ray Stevens leidt het onderzoek naar de dader. Vastbesloten om tot de bodem van de zaak te komen, zet hij alles op het spel. Intussen wordt Jenna ingehaald door haar verleden, met alle verwoestende consequenties van dien... Clare Mackintosh werkte jarenlang binnen de politiewereld en is nu fulltime schrijver. Haar debuut, de trhiller Mea culpa, was direct na verschijnen een grote hit in Engeland. dwarsligger® 396
Lees meer >

Clare Mackintosh

Clare Mackintosh werkte jarenlang binnen de politiewereld. In 2011 begon ze als freelancejournalist en inmiddels is ze fulltime schrijver. Haar debuut Mea culpa was direct na verschijnen een grote hit in Engeland en wordt omschreven als een sensatie. Daarna schreef ze nog twee zeer succesvolle literaire thrillers: 'Ik zie jou' en 'Valse hoop. 'Een onmogelijke keuze' is haar eerste roman, gebaseerd op een ingrijpende gebeurtenis in haar eigen leven.

Meer boeken van deze auteur
15,00

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
paperback
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789049804732
  • Pagina's: 720
  • Publicatiedatum: 01-03-2016

Gratis verzending vanaf €19,95

Op werkdagen voor 21.00 besteld, volgende werkdag in huis (NL)

15,00

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
  • AfterPay

Bekijk de inhoud van dit boek ➔
Mea culpa van Clare Mackintosh is een thriller voor de fans van SJ Watson, Nicci French, Sophie Hannah, Het meisje in de trein en Gone Girl De wereld van Jenna Gray stort in na een tragisch ongeluk. In de hoop alles achter zich te kunnen laten, verhuist ze naar een afgelegen plek in Wales. Maar haar angsten, verdriet en de herinneringen aan die vreselijke nacht achtervolgen haar. Inspecteur Ray Stevens leidt het onderzoek naar de dader. Vastbesloten om tot de bodem van de zaak te komen, zet hij alles op het spel. Intussen wordt Jenna ingehaald door haar verleden, met alle verwoestende consequenties van dien... Clare Mackintosh werkte jarenlang binnen de politiewereld en is nu fulltime schrijver. Haar debuut, de trhiller Mea culpa, was direct na verschijnen een grote hit in Engeland. dwarsligger® 396

Clare Mackintosh

Clare Mackintosh werkte jarenlang binnen de politiewereld. In 2011 begon ze als freelancejournalist en inmiddels is ze fulltime schrijver. Haar debuut Mea culpa was direct na verschijnen een grote hit in Engeland en wordt omschreven als een sensatie. Daarna schreef ze nog twee zeer succesvolle literaire thrillers: 'Ik zie jou' en 'Valse hoop. 'Een onmogelijke keuze' is haar eerste roman, gebaseerd op een ingrijpende gebeurtenis in haar eigen leven.

Meer boeken van deze auteur