Ik reis alleen

<
>

Ik reis alleen van Samuel Bjørk is een bloedstollende pageturner en een must voor liefhebbers van Scandinavische thrillers

Ik reis alleen is het eerste deel van een thrillerserie met in de hoofdrol inspecteur Holger Munch en zijn collega Mia Krüger. Op het Noorse platteland wordt een zesjarig meisje gevonden. Ze is vermoord, draagt vreemde poppenkleren en er hangt een label om haar nek met de tekst ‘Ik reis alleen’. Munch heeft Krüger, zijn beste onderzoeker, nodig, maar zij is zwaar depressief. 

Voor de lezers van Jo Nesbø, Lars Kepler en Jussi Adler-Olsen. 

Over Samuel Bjørk 

Samuel Bjørk is het pseudoniem van Frode Sander Øien (1969), romanicier, toneelschrijver en singer-songwriter. Ik reis alleen is zijn debuut en werd in Noorwegen direct een fenomenaal succes. 

Lees meer >

Samuel Bjørk

Samuel Bjørk is het pseudoniem van de Noorse zanger, songwriter en schrijver Frode Sander Øien (1969). Zijn thrillerdebuut Ik reis alleen werd direct na verschijnen een denderend internationaal succes. De inmiddels driedelige reeks met Holger Munch en Mia Krüger in de hoofdrollen wordt in meer dan 20 landen vertaald. Bovendien zijn er een Zweedse en Amerikaanse tv-serie in de maak.

Meer boeken van deze auteur
13,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
paperback
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789049804329
  • Publicatiedatum: 21-11-2018
Op voorraad

Gratis verzending vanaf €19,95

Op werkdagen voor 21.00 besteld, volgende werkdag in huis (NL)

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
  • AfterPay

Bekijk de inhoud van dit boek ➔

Ik reis alleen van Samuel Bjørk is een bloedstollende pageturner en een must voor liefhebbers van Scandinavische thrillers

Ik reis alleen is het eerste deel van een thrillerserie met in de hoofdrol inspecteur Holger Munch en zijn collega Mia Krüger. Op het Noorse platteland wordt een zesjarig meisje gevonden. Ze is vermoord, draagt vreemde poppenkleren en er hangt een label om haar nek met de tekst ‘Ik reis alleen’. Munch heeft Krüger, zijn beste onderzoeker, nodig, maar zij is zwaar depressief. 

Voor de lezers van Jo Nesbø, Lars Kepler en Jussi Adler-Olsen. 

Over Samuel Bjørk 

Samuel Bjørk is het pseudoniem van Frode Sander Øien (1969), romanicier, toneelschrijver en singer-songwriter. Ik reis alleen is zijn debuut en werd in Noorwegen direct een fenomenaal succes. 

Samuel Bjørk

Samuel Bjørk is het pseudoniem van de Noorse zanger, songwriter en schrijver Frode Sander Øien (1969). Zijn thrillerdebuut Ik reis alleen werd direct na verschijnen een denderend internationaal succes. De inmiddels driedelige reeks met Holger Munch en Mia Krüger in de hoofdrollen wordt in meer dan 20 landen vertaald. Bovendien zijn er een Zweedse en Amerikaanse tv-serie in de maak.

Meer boeken van deze auteur