Dwarsligger Social Media Facebook Pinterest Twitter E-mail

Ik reis alleen

Ik reis alleen van Samuel Bjørk is een bloedstollende pageturner en een must voor liefhebbers van Scandinavische thrillers

Ik reis alleen is het eerste deel van een thrillerserie met in de hoofdrol inspecteur Holger Munch en zijn collega Mia Krüger. Op het Noorse platteland wordt een zesjarig meisje gevonden. Ze is vermoord, draagt vreemde poppenkleren en er hangt een label om haar nek met de tekst ‘Ik reis alleen’. Munch heeft Krüger, zijn beste onderzoeker, nodig, maar zij is zwaar depressief. 

Voor de lezers van Jo Nesbø, Lars Kepler en Jussi Adler-Olsen. 

Over Samuel Bjørk 

Samuel Bjørk is het pseudoniem van Frode Sander Øien (1969), romanicier, toneelschrijver en singer-songwriter. Ik reis alleen is zijn debuut en werd in Noorwegen direct een fenomenaal succes. 

Ik reis alleen - Samuel Bjørk
€ 13,99
ISBN
9789049804329
dwarsligger® nr.

Een must voor liefhebbers van Scandinavische thrillers

Beschikbaarheid
Op voorraad
Publicatiedatum
24 - 9 - 2015

De pers over Ik reis alleen

'***** Intelligent, verslavend, meeslepend en huiveringwekkend. Een briljante pageturner van grote klasse. ' - Hebban|Crimezone
'Zuurstofflessen paraat houden! Samuel Bjørk heeft een levensgevaarlijk goede thriller geschreven. ' - Wegener dagbladen