Grote zus

Auteur: Gunnar Staalesen
<
>

Voor de lezers van Stieg Larsson en Henning Mankell 

Privédetective Varg Veum krijgt bezoek van een vrouw die zich tot zijn verbazing voorstelt als zijn halfzuster. Maar deze Norma is niet gekomen om de familiebanden aan te halen, ze wil dat hij haar petekind zoekt, de negentienjarige Emma. Emma is voor haar studie naar Bergen verhuisd, waar ze een appartement deelde met twee andere jonge vrouwen. Ze vertrok omdat ze een betere kamer had gevonden en sindsdien ontbreekt elk spoor van haar. Ze heeft geen adres achtergelaten en ze neemt haar telefoon niet op. Omdat de politie geen actie onderneemt, hoopt Norma dat Veum wil helpen en hij neemt de opdracht aan. Zijn onderzoek voert hem naar het ruige kustgebied tussen Bergen en Haugesund, waar een criminele motorbende de lakens uitdeelt. Natuurlijk laat Veum zich door het brute geweld niet afschrikken, maar dan neemt de zaak een onverwachte wending die hem ook persoonlijk raakt. 

Gunnar Staalesen is een Noorse bestsellerauteur. Hij is vooral bekend geworden door zijn thrillerserie met privédetective Varg Veum, die is verfilmd voor televisie en is uitgezonden in Nederland en Vlaanderen.

Lees meer >
13,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Laagste prijs op de nieuwste boeken
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
paperback
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789049807306
  • Publicatiedatum: 01-07-2019
Op voorraad

Gratis verzending vanaf €19,95

Op werkdagen voor 21.00 besteld, volgende werkdag in huis (NL)

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Laagste prijs op de nieuwste boeken
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact
  • AfterPay

Bekijk de inhoud van dit boek ➔

Voor de lezers van Stieg Larsson en Henning Mankell 

Privédetective Varg Veum krijgt bezoek van een vrouw die zich tot zijn verbazing voorstelt als zijn halfzuster. Maar deze Norma is niet gekomen om de familiebanden aan te halen, ze wil dat hij haar petekind zoekt, de negentienjarige Emma. Emma is voor haar studie naar Bergen verhuisd, waar ze een appartement deelde met twee andere jonge vrouwen. Ze vertrok omdat ze een betere kamer had gevonden en sindsdien ontbreekt elk spoor van haar. Ze heeft geen adres achtergelaten en ze neemt haar telefoon niet op. Omdat de politie geen actie onderneemt, hoopt Norma dat Veum wil helpen en hij neemt de opdracht aan. Zijn onderzoek voert hem naar het ruige kustgebied tussen Bergen en Haugesund, waar een criminele motorbende de lakens uitdeelt. Natuurlijk laat Veum zich door het brute geweld niet afschrikken, maar dan neemt de zaak een onverwachte wending die hem ook persoonlijk raakt. 

Gunnar Staalesen is een Noorse bestsellerauteur. Hij is vooral bekend geworden door zijn thrillerserie met privédetective Varg Veum, die is verfilmd voor televisie en is uitgezonden in Nederland en Vlaanderen.