De wraak van Vondel

<
>

De wraak van Vondel van Frank van Pamelen is een literair labyrint dat teruggaat naar de tijd van Vondel, naar de rederijkers uit de zeventiende eeuw en hun opvolgers. Op twaalf plaatsen in Amsterdam hebben zij sporen nagelaten, aanwijzingen die leiden naar het best bewaarde geheim uit de vaderlandse geschiedenis. Een geheim met gevolgen voor de troonswisseling. Aan journalist Maaike van Reede de taak om het mysterie op te lossen. Ze belandt in een doolhof van dichtregels en cryptische verwijzingen en heeft nog achttien uur tot de troonswisseling. De wraak van Vondel is voor de lezers van Dan Brown en IV van Arjen Lubach. 

Over Frank van Pamelen

Frank van Pamelen is kleinkunstenaar, tekstschrijver, columnist en dichter. Hij maakt theaterprogramma’s, schrijft kinderboeken en is journalist bij kranten, radio en televisie. De wraak van Vondel is zijn thrillerdebuut.

Lees meer >

Frank van Pamelen

Frank van Pamelen (1965) is schrijver, dichter en kleinkunstenaar. Hij maakt theatershows, presenteert radioprogramma’s en heeft wekelijks een podcast en een radiocolumn over taal. Het derde boek is, na De wraak van Vondel en De Vliegende Hollander, zijn derde literaire thriller met historisch letterkundige Olivier Huizinga in de hoofdrol.

Meer boeken van deze auteur
12,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books
Bindwijze
paperback
  • Taal: Nederlands
  • ISBN: 9789049804305
  • Publicatiedatum: 17-11-2015

Gratis verzending vanaf €19,95

Op werkdagen voor 21.00 besteld, volgende werkdag in huis (NL)

12,99

Je bestelt en rekent af bij:

  • Boekenwereld.com: onze eigen boekwinkel
  • Veilig winkelen, bestellen en betalen
  • Regelmatig gratis e-books

Thuiswinkel waarborg

Onze veilige betaalmethoden:
  • Ideal
  • Mastercard
  • VISA
  • Bancontact

Bekijk de inhoud van dit boek ➔

De wraak van Vondel van Frank van Pamelen is een literair labyrint dat teruggaat naar de tijd van Vondel, naar de rederijkers uit de zeventiende eeuw en hun opvolgers. Op twaalf plaatsen in Amsterdam hebben zij sporen nagelaten, aanwijzingen die leiden naar het best bewaarde geheim uit de vaderlandse geschiedenis. Een geheim met gevolgen voor de troonswisseling. Aan journalist Maaike van Reede de taak om het mysterie op te lossen. Ze belandt in een doolhof van dichtregels en cryptische verwijzingen en heeft nog achttien uur tot de troonswisseling. De wraak van Vondel is voor de lezers van Dan Brown en IV van Arjen Lubach. 

Over Frank van Pamelen

Frank van Pamelen is kleinkunstenaar, tekstschrijver, columnist en dichter. Hij maakt theaterprogramma’s, schrijft kinderboeken en is journalist bij kranten, radio en televisie. De wraak van Vondel is zijn thrillerdebuut.

Frank van Pamelen

Frank van Pamelen (1965) is schrijver, dichter en kleinkunstenaar. Hij maakt theatershows, presenteert radioprogramma’s en heeft wekelijks een podcast en een radiocolumn over taal. Het derde boek is, na De wraak van Vondel en De Vliegende Hollander, zijn derde literaire thriller met historisch letterkundige Olivier Huizinga in de hoofdrol.

Meer boeken van deze auteur