Dwarsligger Social Media Facebook Pinterest Twitter E-mail

Patricia Snel

Patricia Snel studeerde Italiaanse taal-en letterkunde en kunstgeschiedenis. Zij werd bekend met De expat, een van de best verkochte thrillers van 2013. Na een jarenlang verblijf in Singapore en op de Kaaimaneilanden keerde zij in 2016 terug naar Amsterdam. Ze leeft en werkt op haar woonboot Gratia Deo. 

Boeken van Patricia Snel

  • ISBN 9789049806248
    dwarsligger 526 Patricia Snel Expat exit Met Expat exit keert Patricia Snel terug naar de wereld van haar bestseller De expat. Als geen ander toont Snel zowel de exotische als de duistere kanten van het jetsetbestaan. Elisa leidt een heerlijk leven op Curaçao met haar gezin. Maar dan slaat het noodlot...
  • ISBN 9789049803278
    dwarsligger® nr. 286

    'Een aanrader voor fans van Saskia Noort, Esther Verhoef en Marion Pauw.' - vrouwenthrillers.nl