Dwarsligger Social Media Facebook Pinterest Twitter E-mail

Gunnar Staalesen

Gunnar Staalesen is een Noorse bestsellerauteur die vooral bekend is geworden door zijn boeken over privédetective Varg Veum. Enkele delen uit deze serie zijn verfilmd voor televisie.

Boeken van Gunnar Staalesen

  • ISBN 9789049808051
    Laat de kinderen tot mij komen van Gunnar Staalesen is een Scandinavische thriller en een deel uit de Varg Veum-serie dat los is te lezen.
  • ISBN 9789049807306
    Voor de lezers van Stieg Larsson en Henning Mankell  Privédetective Varg Veum krijgt bezoek van een vrouw die zich tot zijn verbazing voorstelt als zijn halfzuster. Maar deze Norma is niet gekomen om de familiebanden aan te halen, ze wil dat hij haar petekind zoekt, de negentienjarige...