Dwarsligger Social Media Facebook Pinterest Twitter E-mail

Diney Costeloe

Diney Costeloe groeide op met boeken omdat haar vader uitgever was in Londen. Met De verloren kinderen brak ze internationaal door: ze heeft inmiddels wereldwijd meer dan een half miljoen boeken verkocht. Het meisje zonder naam, Familie op de vlucht, De verloren vader, Twee moedige vrouwen en Een nieuw leven zijn haar andere succesvolle romans die in het Nederlands zijn verschenen. In januari 2022 verschijnt haar nieuwste roman: Het gestolen kind. 

Boeken van Diney Costeloe

  • ISBN 9789049808594
    Familie op de vlucht van Diney Costeloe is een hartverscheurend verhaal. Voor de fans van Lucinda Riley, Santa Montefiore en Sarah Lark.
  • ISBN 9789049807955
    Het meisje zonder naam van Diney Costeloe is het hartverscheurende verhaal van Lisa, die in 1939 op het laatste Kindertransport gezet wordt en bij een bomaanval haar geheugen verliest.
  • ISBN 9789049807160
    De verloren kinderen van Diney Costeloe is een hartverscheurende roman over het tragische lot van oorlogswezen en ongewenste kinderen.