Dwarsligger Social Media Facebook Pinterest Twitter E-mail

Mea culpa wint Crime Novel of the Year award

22 juli 2016

Mea culpa van Clare Mackintosh heeft de Theakston Old Peculier Crime Novel of the Year award gewonnen. De prijs, die dit jaar voor de twaalfde keer werd uitgereikt, is de belangrijkste prijs voor thrillers in de UK. 

Mea culpa is een thriller voor de fans van SJ Watson, Nicci French, Sophie Hannah, Het meisje in de trein en Gone Girl. De wereld van Jenna Gray stort in na een tragisch ongeluk. In de hoop alles achter zich te kunnen laten, verhuist ze naar een afgelegen plek in Wales. Maar haar angsten, verdriet en de herinneringen aan die vreselijke nacht achtervolgen haar. Inspecteur Ray Stevens leidt het onderzoek naar de dader. Vastbesloten om tot de bodem van de zaak te komen, zet hij alles op het spel. Intussen wordt Jenna ingehaald door haar verleden, met alle verwoestende consequenties van dien…